Forma siparişi vermek her zaman bir takım işi olmuştur, bizler de Jogo Athletic ailesi olarak bu takımın önemli bir parçası olmak isteriz. Takımımızı rakibi karşısında psikolojik olarak önde başlatmak bizlerin en önemli görevlerinden biridir, bu bağlamda formalarımız fresh-fit iplik ve micro petek kumaş teknolojisi ile vücudunuza nefes aldırır ve performansınızı yukarıya çıkarır. İtalyan kesim kalıplarıyla sporcunun fit bir görüntü sergilemesini sağlar. Forma alırken, mutlaka forma kumaşının vücuda nefes aldıran bu özelliğine dikkat edilmelidir.

Uygun Fiyatlarla Forma Siparişinizi Verin!
Jogo.com.tr olarak sizlere en kaliteli formayı en uygun fiyatlarla vermek bizim için çok önemlidir. Bu yönde yapmış olduğumuz çalışmalarla sizleri hem tasarım ekibimiz hem de sosyal medya ekibimizle saha içinde ve dışında en iyi şekilde temsil etmek bizlerin en önemli görevlerindendir. Jogo.com.tr web sayfamızdan forma yaptırmak için adımları takip edebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir sorun veya hata ile karşılaştığınızda müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip yardım isteyebilirsiniz.

Formanızı Tasarlama Aşaması
Jogo.com.tr adresine üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Üye olursanız siparişinizi takip etme konusunda daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Jogo.com.tr adresinden Futbol, Basketbol veya Voleybol forma modellerinden birini seçtikten sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında müşteri temsilcilerimiz sizlerle tasarım detaylarını görüşmek için iletişime geçecektir. Müşteri temsilcimiz size forma modeli üzerinde “Renk Değişimi, Beden, İsim, Numara, Logo, Sponsor Reklam” gibi dosyaları yollamanız için mail atacaktır. Tasarım departmanındaki arkadaşlarımız formanızda istemiş olduğunuz değişiklikleri size özel tasarladıktan sonra formanın son halini mail yoluyla size yollayacaktır. Gelen tasarımda istemiş olduğunuz değişiklikler sizin için uygunsa formanızı onaylayıp üretime başlatabilirsiniz.

Size Uygun Ödeme Yöntemleri
Forma satın alma işlemleri için kredi kartınız ile 3 -6 veya 9 arası taksit imkanını kullanabilir, ayrıca HAVALE – EFT gibi diğer bankacılık işlemleriyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir