Gösterilen sonuç sayısı: 12

-27%
-27%
949,90
-25%

Nike Futbol Forması Yaptırma

NIKE Dry Tiempo 894230-463 Mavi Futbol Forması

899,90
-25%
899,90
-21%

Nike Futbol Forması Yaptırma

NIKE Ss Park VI 725891-100 Beyaz Futbol Forması

549,90
-21%
549,90
-21%
549,90
-21%

Nike Futbol Forması Yaptırma

NIKE Ss Park VI 725891-739 Sarı Futbol Forması

549,90
-27%
-30%
-30%
-36%

Nike Futbol Forması Yaptırma

Nike Trophy III Gri Futbol Forması BV6725-053

799,90

Nike Futbol Forması Yaptırma

Nike futbol forması farkı nedir?

Nike firması, 2000li yılların başlarına kadar futbol formalarına çok fazla ağırlık vermezken, daha çok basketbol branşında çıkardığı ürünlerle biliniyordu. Ancak, önce Avrupa'da Hollanda Milli forması, ardından Inter kulüp formasıyla yaptığı yatırımlarla futbol branşına hem hızlı girdi, hem de ezeli rakibi Adidas'ın domine ettiği futbol forması pazarına yepyeni bir tasarım çizgisi ve kalite kazandırdı. O tarihlere kadar genellikle Adidas'ın 3 çizgili klasik tasarımlarının görüldüğü futbol sahalarında Nike futbol formaları dominasyonu başlamasının ardından daha sade ve şık çizgiler ön plana çıktı. Ardından Brezilya milli takımı ve Barcelona gibi dünya devlerini de giydirerek futbol forması piyasasında trend belirleyen hale gelen Nike firması, tasarımın yanı sıra futbol formalarında kullandığı geri dönüştürülmüş polyester kumaş ve DRI-FIT teknolojisiyle futbolcuların daha az terlemesini ve terleyen futbolcunun formasının daha hızlı kuruyacağı çözümleri üretmeyi başardı. Bunun yanı sıra birçok formasında yan file panelleri kullanan Nike, oyuncunun maç boyu vücut ısısını da dengelemeyi hedefledi.

Nike Marka Forma yaptırmak isteyenler için:


Halı sahada veya profesyonel futbolda takımınıza baskılı şekilde ucuz Nike futbol forması yaptırmanın en güvenli ve kaliteli yolu www.jogo.com.tr internet sitesidir. 1. kalite Nike flexi baskılarla satın alabileceğiniz Nike futbol forması için websitemizde beğendiğiniz Nike futbol formasına tıklayıp ürün detayına girdikten sonra seçenekler bölümünden; Takım veya Sadece Üst isteğinizi, Ön Reklam Var veya Yok isteğinizi ve Adetleri seçiniz. Bu seçenekleri seçtikten sonra alışverişi ve ödeme bölümünü tamamlayınız. Bedenlerinizi ve baskı detaylarınızı (numaralar, isimler ve logolar) 0532 111 9 123 nolu Santralimizden, siparis@www.jogo.com.tr adresinden veya 0530 323 46 41 nolu W/app hattından müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Siz bu detayları aktardıktan hemen sonra, isminize ve takımınıza özel formanız tasarlanarak size onay için gönderilir ve onayınızın ardından üretim başlar.

En çok tercih edilen ucuz Nike futbol formaları hangileridir?

Nike futbol formaları arasında Nike Park VI ve Park VII serisi hem maliyet avantajı, hem dri-fit teknolojisi, hem yan file paneli, hem de slim fit kesimi nedeniyle özellikle orta seviye birçok kulüp takımı tarafından bir model olmuştur. Nike Tiempo futbol forması firmanın en çok tercihb edilen bir diğer serisi durumunda. Kısa kollu V-yakalı dar kesimi, Dri-Fit teknolojisi, nefes alabilen file astar havalandırma sağlar ve rahatlık vermes, reglan kolların hareket özgürlüğü sağlaması, %100 geri dönüştürülmüş polyester malzemeden olması onu terich nedeni haline getirmektedir. Nike Trophy IV Jsy erkek gri futbol forma sahalarda rahat hareket için özel olarak tasarlanmıştır. Bu muhteşem tasarım dermatolojik olarak da onaylanmıştır. Nike Park futbol forması ve Nike Tiempo futbol formasına göre daha rahat kesime sahiptir. Tasarım kapsamında temel unsur kişilerin hareket kabiliyetinin en yüksek seviyede olmasıdır.

En çok tercih edilen profesyonel seviye Nike futbol formaları hangileridir?

Nike Vapor futbol forması daha ok profesyonel kulüplerin tercih ettiği ve Nike VaporKnit teknolojisiyle olağanüstü nefes alabilirlik, hafiflik ve hareket kabiliyeti sunan bir futbol formasıdır. Maliyeti diğer modellere göre biraz daha yüksek olsa da Nike Vapor, vücudu tam sarması ve vücutla uyumlu kumaş yapısı sayesinde hem performans avantajı sunar, hem de futbolcu için şık ve fit bir görüntü sağlar.