Jogo Athletic İtalya’dan getirttiği kumaşla, müşterilerine kendi markasına ait patentli modelleri ile rakip takım oyuncularından farklı hissetmelerini sağlar. Jogo Athletic, sponsoru olduğu organizasyonlardaki takımları sahadaki rakiplerinden farklı ve önde hissetmeleri için profesyonel futbol forması üretmeyi amaç edinmiştir.

Bu sebeple formalarımız, kumaşlarda kullanılan Fresh-FIT iplik ve micro petek kumaş teknolojisi ile vücuda nefes aldırır ve performans farkı yaratır. İtalyan kesim kalıplarıyla sporcunun fit bir görüntü sergilemesini sağlar. Forma alırken, mutlaka forma kumaşının vücuda nefes aldıran bu özelliğine dikkat edilmelidir. Zira, bu teknolojinin kullanılmadığı formalar performans sırasında daha çok terletir, ağırlaşır ve performansınızı olumsuz etkiler.

Kumaş üzerinde kullanılan, doğrudan kumaşa işlenen ve tamamen ithal olan dijital boya kullanır. Sporcu sağlığını ön planda tutan Jogo Athletic, bu anlamda da rakiplerinizden farklı hissetmenizi sağlar. Hayalinizdeki formaları istediğiniz renklerle alabilme imkanı sağlar , üretim aşamasında sizleri bilgilendirir ve sizler için formaları en hızlı ve güvenli şekilde elinize ulaşmasını sağlar.

Jogo Athletic FUTBOL FORMASI KATEGORİLERİ:
Retro Collection Futbol Forması Modelleri
Elegance Collection Futbol Forması Modelleri
Future Collection Futbol Forması Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir