Business Cup Şirketleri Jogo Şıklığı ile Güçlerine Tarz Katıyor!

Türkiye’nin şirketler arası en büyük futbol turnuvası Business Cup’ta boy gösteren şirketler her sezon olduğu gibi bu sezon da Jogo ile güçlerine tarz katmaya devam ediyor! Jogo ve Nike serisi ürünlerimizle takımınızın ihtiyacı olan tüm ürünleri dilediğiniz gibi özelleştirerek şirketinize yüksek kalite ürünler sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz tasarım desteği, hediye aksesuarlar ve anlaşmalı kargo avatajları da sizleri bekliyor.

Öncelikle satın almaya karar verdiğiniz ürünlerin görsellerini bizlere whatsapp veya e-posta adresiyle bizlere iletmeniz gerekiyor. Sizlerden talepler geldikten sonra tasarımlarını hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Onayınızdan sonra sipariş listenizi (oyuncu listesi) bizlere iletiyorsunuz ve siparişin son haliyle proformanızı hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Onayın ardından faturanızı kesiyoruz ve ödemeyle birlikte siparişinizi işleme alıyoruz.

Jogo markalı ürünlerimiz tamamı kendi üretimimiz olmakla birlikte ürünlerimizin tamamı özel Fresh-Fit teknolojisiyle üretilmekte ve üretimde 1. sınıf özel ithal ettiğimiz kumaşlar kullanılmaktadır. Nike markalı ürünlerin tamamı orijinal ve lisanslı ürünler olup baskılarında da yüksek kalite flex malzemesi kullanılmaktadır.

Jogo grubu ürünlerimizin tamamında şirketinizin kurumsal CMYK kodlarını iletmeniz halinde tüm modelleri dilediğiniz gibi şirket renklerinizle özelleştirebilirsiniz. Nike grubunda ise zengin ürün yelpazemizle birlikte şirketinize uygun kurumsal renklerde ürünler sipariş verebilirsiniz.

Üretim süresi üründen ürüne değişiklik göstermekle birlikte ortalama 7-14 iş günü içerisinde hazırlanıp ücretsiz şekilde tarafınıza kargolanmaktadır.

Ürününüzü tasarlanıp, listenizi gönderip sipariş konusunda bizlere onay verdikten sonra onayladığınız proformanın karşılığı olarak anında faturanız kesilir ve tarafınıza gönderilir. Faturadan sonra sizlerden gelen ödemeyle birlikte (Havale, Kredi Kartı) siparşinizin üretimi başlar ve süratle hazırlanarak sizlere kargolanır.

Ürünlerimize Göz Atın

Jogo Serisi ve orijinal lisanslı Nike serisinde dilediğiniz kategoriye giderek beğendiğiniz ürünlere göz gezdirebilir, sipariş ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular hakkında whatsapp hattımızdan veya çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Jogo Elite Formaları Banner

Giydirdiğimiz Bazı Business Cup Takım

Business Cup Müşteri Yorumları

Hız, kalite, güvenilirlik. Jogo bunların 3’ünü de sağlamış. Gerek baskısı gerekse ürün kalitesi olarak tamamen orijinal ve birinci sınıf. Tek kelimeyle mükemmel bir his.

Batuhan Yılmaz / Medicalpark

Satın almadan önce orijinalliği ve kalitesi konusunda endişelerim vardı fakat ürünleri teslim aldığımda endişemin çok yersiz olduğunu anladım.

Yalkın Rüzgar / TV8

Dijital forma konusunda sayısız şekilde dili yanan biri olarak söyleyebilirim ki, kesinlikle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Her sene vazgeçilmezler.

Cengiz Tokatlı / Turkuvaz Medya
Sipariş vermeye hazır mısınız?

Sayfamızdaki tüm detayları inceleyip sipariş vermeye hazırsanız veya aklınıza takılan bir konu varsa aşağıdaki iletişim kanallarından şimdi bize ulaşabilirsiniz..

Whatsapp telefon